Proces tworzenia i weryfikacji treści

Zdajemy sobie sprawę z tego jak trudno zdobyć zaufanie czytelników, dlatego z ogromną przyjemnością dzielimy się szczegółami dotyczącymi tego w jaki sposób nasz zespół tworzy treści, które są rzetelne, aktualne, przydatne, a jednocześnie napisane prostym i zrozumiałym językiem.

Znalezienie informacji dotyczących odchudzania i dietetyki jest banalnie proste, ponieważ taką tematykę porusza mnóstwo stron w Internecie. Jednak znalezienie informacji, które są wiarygodne i użyteczne może być już nieco trudniejszym zadaniem. Nasz serwis to wszystko zmienia! Naszym celem jest dzielenie się informacjami, które są zrozumiałe i łatwo dostępne. Chcemy, żebyś mógł podejmować możliwie najlepsze decyzje dla siebie i bliskich osób.

Złożone tematy upraszczamy jak tylko to możliwe – nie chcemy niepotrzebnego zamieszania. Dzięki temu możesz poczuć się pewniej i zacząć podejmować świadome decyzje. Nieważne czego szukasz, my jesteśmy tu dla Ciebie.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inne problemy ze zdrowiem, dlatego stawiamy na empatię. Każdy problem jest dla nas bardzo ważny i niczego nie pomijamy. Jesteśmy tutaj dla każdego, kto szuka lepszego zdrowia i lepszej wagi.

Nasz cel

Chcemy stać się Twoim zaufanym źródłem informacji. Każdego dnia dążymy do tego, żeby nasze treści były tylko lepsze. Chcemy, żeby Twoja podróż do pełnego zdrowia i lepszego samopoczucia była udana.

Jaki jest nasz proces tworzenia treści?

Nasza redakcja i zespół specjalistów jest zobowiązany do tworzenia treści wysokiej jakości, przestrzegając najwyższych standardów dziennikarskich. Bardzo zależy nam na tym, żeby zapewnić Ci bezstronne, aktualne, kompleksowe i uczciwe porady.

Nasz zespół ekspertów

Wszystkie treści na stronie OnlineDietetyk.pl są tworzone i weryfikowane przez wykwalifikowanych specjalistów. Nasz zespół składa się z licencjonowanych dietetyków.

Stawiamy na źródła, odwołania i cytaty

Nasze wytyczne dotyczące treści są bardzo ścisłe, dlatego polegamy tylko na recenzowanych badaniach, agencjach rządowych, akademickich instytutach badawczych i stowarzyszeniach medycznych. Każdy artykuł dokładnie badamy, a źródła sprawdzamy, żeby upewnić się, że nasze publikacje są obiektywne, aktualne i wiarygodne.

Jesteśmy na bieżąco

Nasz zespół ekspertów nieustannie monitoruje przestrzeń dotyczącą odżywiania i dobrego samopoczucia, dlatego staramy się regularnie aktualizować nasze artykuły gdy tylko pojawiają się świeże informacje w danej dziedzinie. Mamy ustalony harmonogram aktualizacji artykułów.

Każdy czytelnik może zwrócić nam uwagę o problemie z naszymi treściami – wówczas podejmujemy natychmiastowe działania mające na celu usunięcie problemu. Nasz zespół dokładnie bada opinie, określa wymagane stawki i ponownie publikuje zaktualizowane treści. Jeśli chcesz zwrócić nam uwagę dotyczącą naszych treści, odwiedź stronę kontakt lub od razu napisz na feedback@onlinedietetyk.pl

Posługujemy się postępowym językiem, ale w zrozumiały sposób

Styl naszych treści jest prosty w odbiorze, ale jednocześnie postępowy i nieco odważny. Wraz z ewolucją języka, my również ewoluujemy. Rozumiemy również, że problemy zdrowotne dotykają każdego człowieka w mniejszym lub większym stopniu, dlatego szanujemy dobór słów.

Używamy języka, który budzi nadzieję i chęć do działania. Utrzymujemy nasze zaangażowanie na rzecz świadomego języka, kontaktując się z rzecznikami społeczności i badając trendy językowe w społecznościach, które zajmują się męskim zdrowiem. Staramy się w sposób staranny dobierać każde słowo.

Empatia jest dla nas najważniejsza

Trudno jest oczekiwać, że z dnia na dzień staniemy się Twoim zaufanym źródłem informacji. Dlatego stawiamy przede wszystkim na empatię i liczymy, że z każdym dniem będziesz do nas coraz bardziej przekonany.

Możesz zauważyć, że nasz język jest ciepły i przyjacielski, a kroki o których piszemy jasne i rzeczywiście wykonalne. Nie tylko jesteśmy przystępni i przejrzyści, ale używamy pełnego szacunku języka, który wspiera współczucie i integrację. Naszym głównym elementem podejścia redakcyjnego jest zorientowanie na użytkownika.

Cenimy opinie czytelników

Chcemy zapewniać Wam jak najlepsze treści, dlatego chcielibyśmy usłyszeć również od Ciebie, czy możemy jeszcze coś poprawić, żeby być jeszcze lepszymi w swojej dziedzinie.

Jeżeli masz pytania lub jakiekolwiek uwagi dotyczące dokładności lub użyteczności naszych artykułów lub uważasz, że jakiś artykuł jest nieaktualny, powiadom nas o tym pisząc na feedback@onlinedietetyk.pl. Dziękujemy, że jesteś z nami!