Nasz zespół specjalistów

Nasi specjaliści pracują każdego dnia, żeby zapewnić Wam naukową dokładność i integralność wszystkich treści w serwisie OnlineDietetyk.pl

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów o zróżnicowanej i rozległej wiedzy. Nasi eksperci mogą pochwalić się ukończonymi studiami, kursami, szkoleniami i prestiżowymi nagrodami.

Każdego dnia ciężko pracujemy, żeby wszystkie informacje na naszej stronie były przede wszystkim wiarygodne, ale także proste do zrozumienia i łatwe do zastosowania. Chcemy, żebyś podejmował możliwie najlepsze, świadome decyzje.

Poznaj nasz zespół dietetyków

Dominika Laskowska

Dominika Laskowska, seksuologDietetyką interesuję się już od około 15 roku życia. Zaczęłam wtedy aktywnie żyć więc odpowiednia dieta była koniecznością. Bardzo mi się to spodobało i zmotywowało do obrania zawodowego kierunku w tym zakresie. Uzyskałam wiele certyfikatów, a całość dopełniają ukończone studia na kierunku psychodietetyki. Od lat doradzam w jaki sposób dobrze się odżywiać, żeby osiągać zamierzone efekty nie tylko własnym klientom, ale również rodzinie i znajomym. Jest to ogromna odpowiedzialność, ale dzięki zdobytej przez wiele lat wiedzy, wiem w jaki sposób to robić. Poza pracą uwielbiam aktywnie żyć – grać w tenisa, biegać, jeździć na rowerze, chodzić po górach… Jestem również szczęśliwą żoną, a także mamą malutkiej Julci.

Sprawdź moje artykuły ➞

Oksana Gajewska

oksana gajewska, dietetykJestem licencjonowaną dietetyczną oraz trenerką personalną. Żywieniem oraz treningami interesuję się od liceum, ponieważ wtedy zaczęła się moja przygoda z siłownią. Po liceum wybrałam psychodietetyke na SWPS, którą ukończyłam z bardzo dobrymi wynikami. W międzyczasie ukończyłam wiele kursów dietetycznych. Oprócz zdobytej wiedzy bardzo dużą rolę odegrało zdobyte doświadczenie na samej sobie – dietę oraz treningi od zawsze układałam sobie sama. Już pod koniec liceum układałam treningi i diety swoim znajomym, dzięki czemu dzisiaj jeszcze lepiej czuję się w tym zawodzie. W wolnym czasie lubię trenować na siłowni, gotować, oglądać seriale, a także przejeżdżać na rolkach całą Warszawę, co potrafi być dość męczące;)

Sprawdź moje artykuły ➞