O nas – Poznaj nas lepiej!

Naszym celem jest dostarczanie rzetelnych i sprawdzonych informacji ze świata dietetyki.

Właścicielką serwisu jest Oksana Gajewska, specjalistka z zakresu dietetyki. Od wielu lat bardzo doświadczona psychodietetyczka. Serwis prowadzi wspólnie z kilkoma innymi specjalistami w jednym celu – aby dostarczać rzetelne informacje.

Nasz serwis porusza głównie tematy związane z odchudzaniem – bo kto z nas nie marzy o szczupłej sylwetce? Znajdziesz tutaj wiele porad z zakresu odżywiania i poruszania się. Pamiętaj, że nasze porady choć są rzetelne, to nie zastąpią wizyty u specjalisty.

Serwis powstał w bardzo ważnym celu. Choć nie zastąpimy Ci profesjonalnej porady dietetycznej, chcemy zwiększyć Twoją świadomość problemu nadwagi. Chociaż odchudzanie to głównie poprawa w wyglądzie, ten proces niesie za sobą również pozytywny wpływ na Twoje zdrowie. Chociaż porad w internetowym serwisie nie możesz zastąpić wizytą u lekarza, to na pewno mogą one być bardzo pomocne.

Wykorzystujemy proste i sprawdzone artykuły pisane przez doświadczonych ekspertów – to nam pozwala przebić się przez fake newsy i nieprawdziwy „bełkot”. Naszym celem jest pomóc każdej osobie, która marzy o skutecznym odchudzaniu!

Naszym celem jest pomóc Ci przywrócić lub utrzymać jak najlepsze zdrowie i samopoczucie.

OnlineDietetyk.pl obiektywnie i otwarcie zajmuje się wieloma aspektami Twojego zdrowia. Jesteśmy tutaj dla każdej osoby, która pragnie poprawy swojego samopoczucia. Wiele osób przychodzi do nas z różnymi wyzwaniami, dlatego uważnie słuchamy i na pierwszym miejscu naszej organizacji stawiamy empatię. Empatia jest dla nas najważniejsza. Zdrowie to bardzo wrażliwy temat i nie ma tu miejsca na fake newsy. Zobaczysz, że naprawdę zależy nam na Twoim zdrowiu!

Dziękujemy Ci, że nam ufasz,
Zespół OnlineDietetyk.pl

Treści pisane i publikowane przez specjalistów

Treści znajdujące się na tej stronie powstały w wyniku pracy doświadczonych specjalistów. Wiedza, doświadczenie, prestiżowe nagrody i ukończone studia sprawiają, że bez przeszkód możemy udzielić Ci rady, a nawet poszerzyć Twoją wiedzę.

Naszym celem jest udostępnianie zrozumiałych i przydatnych treści, dzięki którym czytelnicy będą mogli podejmować możliwie najlepsze decyzje dotyczące ich zdrowia.

Poznaj nasz zespół specjalistów

Możesz mieć pewność, że nasze treści są wiarygodne. Wykorzystujemy jedynie oficjalne badania, testy i sprawdzone publikacje naukowe. Tworzymy nasze treści, a następnie je weryfikujemy i recenzujemy przez wykwalifikowanych autorów, redaktorów i innych specjalistów.

Każdy artykuł który znajdziesz na naszej stronie przeszedł szczegółową ocenę w celu zapewnienia wysokiej wiarygodności. Nasze wytyczne dotyczące treści są bardzo ścisłe, dlatego cytujemy i dodajemy odnośniki do źródeł. Nasz zespół ekspertów każdego dnia monitoruje przestrzeń dotyczącą dietetyki i aktualizuje artykuły gdy tylko pojawią się nowe informacje.

Poznaj nasz proces tworzenia i weryfikacji treści

Pracujemy ciężko każdego dnia, żeby zapewnić Ci rzetelne treści napisane prostym i zrozumiałym językiem. Problemy których doświadczasz są w pełni normalne i nie należy się ich wstydzić. Najlepszym rozwiązaniem jest zawsze pójście do lekarza.

Jeżeli chciałbyś zostawić feedback lub zadać dowolne pytanie, napisz do nas na kontakt@onlinedietetyk.pl